ПЛАНУВАНЕ НА СМЯНАТА

ДНЕВНА СМЯНА НА 08.09.2016 г.

07.09.2016 21:17

ДНЕС ВСИЧКО ЩЕ Е В НАМАЛЕН СЪСТАВ.....

КОРАБНА РАБОТА:

 21км м/к "Ата" - кнюпели
  1. Ивайло, Христо А., Стоил, Диян В., 16т кр/Диян Б./, 16т 43 /Николай А./, талиман - Светла.
  2. Киро А., 3 раб./КНТ, 16т кр/Радостин Н./, 16т 45/КНТ/, талиман - Радостина.
Експедитор ще бъде Стоянка на кантара - ако трябва втора жена на кантара, кнюпелите ще останат с една талиманка пред кораба!!!
 22км м/к "Фелиция К" - тръби
  1. Румен, 6 раб./КНТ/, Божко+1 раб./З-2/-отпред, "Атлант"/З-3/, СО МАТ/Щерион, Милко+2 раб. от КНТ/, "Ферари"-та/Йордан и Красимир/, талимани - Златка и Бонка /СО МАТ/.
 23км м/к "Луна Ф" - контейнери
  1. Деян Г., Янко, "Фантуци"/Милен", ТА/З-2, З-2, кк5/, талиман - Мария.
  2. Радостин Д., Янко, "Готвалд"/Кольо П./, ТА/3, ТЖ3/, талиман - Галя.
 24км м/к "Глори Мърси" - пшеница
  1. 3 раб./З-2/, ГЛТ/Мирослав и Димо/, Кемал, КТМ/З-2, З-2, Костадин/.
 

СТИФНА РАБОТА:

 1. 16т кр/Кемал/ - метали, талиман - Марияна.
 2. "Ричстакери" - Калин, Петър и Хюсеин.
 3. Петко/бутач/, 16т кр/Десислав/, Хели/Пламен/, медни катоди, талиман - З-2.
 4. Иван - въглища в Лозово. 

ДНЕВНА СМЯНА НА 23.08.2016 г.

22.08.2016 19:02

КОРАБНА РАБОТА:

 22км м/к "Бансуи" - тръби
  1. Милен, /Христо А., Янко, Диян В., Щерион/, Десислав, Божидар, Адем, Николай Б., 40т 73/Исмаил/, "Ферари"/Кемал/, СОМАТ /Милко и Диян Балчев/, талимани - Пепа и Радостина.
  2. Румен, /Игнат, Добрин, Киро А., Николай А./, Христо В., Николай И., Диян Н., Радостин Д., 40т 74/Кольо П./, "Ферари"/Красимир/, СОМАТ /Димо и Радостин Н./, талимани - Бонка и Мария.
Ако пристигне м/к "Канопус", втората точка продължава работа там!
 24км м/к "Нептун" - пшеница
  1. 7 работника от см."З-2", Илиян от см."З-3", КТМ /Костадин, Иван, Пламен, Деян Г./.
 

СТИФНА РАБОТА:

 1. "Ричстакер"-и - Калин, Хюсеин, Йордан.
 2. КТМ /Петко/ - приема рапица в Лозово.
 3. Галя - метали.
 4. Светлана - на кантара.

ДНЕВНА СМЯНА НА 19.08.2016 г.

18.08.2016 21:45

КОРАБНА РАБОТА:

 23км м/к "Карла А" - контейнери
  1. Кемал, Божко, "Фантуци" /Милен/, ТА /Игнат, Кирил, Николай/, талиман - Бонка.
  2. Радостин Д., Десислав, "Готвалд" /Кольо Петров/, ТА /Добрин, Румен, Христо/, талиман - Светлана.
 
 24км м/к "Пу Туо Хай" - пшеница
  1. Исмаил, Красимир Маринов, Щерион, ГЛТ67 /Диян Н./, КТМ /Костадин/.
  2. Хюсеин, Калин, Димитър Златев, ГЛТ69 /Адем/, КТМ /Пламен/.
 

СТИФНА РАБОТА:

 1. Милко, Диян В., 16т кр /Диян Б./, "Хели" /Кольо Б./, медни катоди, талиман - Пепа.
 2. Бутач - Петко.
 3. Петко, Янко, "Зенебоген 2" /Иван/, скрап от вагони, талиман - Галя.
 4. КТМ /Радостин Н./ - въглища в Лозово.
 5. КТМ /Деян Г./ - рапица в 49 маг.
 6. "Ричстакери" /Йордан, Красимир П., Петър/.
 7. 16т кр /Калин/, метали, талиман - Радостина.
 8. Мария - на кантара.
 9. Крановик за 40т 73 - Димитър Златев.

ДНЕВНА СМЯНА НА 16.01.2016 г.

15.01.2016 21:41

ВСИЧКИ ДА БЪДАТ В НАРЯДНАТА В 07.30 ч.!!! ЗА ТЕЗИ МЕХАНИЗАТОРИ, КОИТО НЕ СА МИ ПРЕДСТАВИЛИ ШОФЬОРСКИТЕ СИ КНИЖКИ -  УТРЕ Е ПОСЛЕДЕН СРОК, СЛЕД ТОВА.....ЗАПОВЕДТА!!!

КОРАБНА РАБОТА:

 22км м/к "Раян" - профили
  1. кр14, кк3, кк5, 2 раб."З-1", 20т кран /40т73/, талиман - Мария.
 
 23км м/к "Хенс Фортуне", след него м/к "Мартине А" - контейнери
  1. кк6, кр18, "Готвалд"/20т9/, ТА/4, 14, ТА от см."З-1"/, талиман - Бонка.
  2. Милко, ткр50, "Готвалд"/40т74/, ТА/3, 11, ТА от см."З-1"/, талиман - Галя.
 
 24км м/к "Стара Планина" - слънчоглед
  1. 16т46, кр35, кк4, 10т26, "Камацу"/хел2/.
  2. маг63, Петър, Янко, 16т45, "Камацу"/кр34/.
 

СТИФНА РАБОТА:

 1. 16т47, 16т кр/Щерион/, метали, талиман - Радостина.
 2. "Хели"/мот35/, подложен материал в зона"В". Да е там в 08.00 ч.
 3. "Ричстакери"/кр36, кр15 и кр42/.
 4. 8т кр/хел1/, "Ричстакер"/кр14/ - в 08.00 да са под моста, на разположение на "НЕФТ ОЙЛ".
 5. "Волво"№5/КТМ6/, "Хюндай"/КТМ9/ - издават слънчоглед за кораба, талиман - Елисавета.
 6. КТМ9 - товари и сол, талиман - Яна.

Бележки: 1 - 4 от 222

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>